Akce pro VIP

 /  Speciální nabídky

Restaurace Elements není jen výjmečná italská restaurace, která prezentuje nejmodernější trendy v oblasti gastronomie. Již během renovace a změny designu byl prostor navrhován jako místo pro setkávání a rozsáhlejší akce. Unikátní architektura z pera studia MORIX architekta Jaromíra Pizingera a jeho teamu se zde snoubí s dokonalostí a jednoduchostí italské vyšší gastronomie a relaxujícím výhledem na Vltavu. Kmotrem otevření restaurace v roce 2018 byl vedle mnoha jiných známých tváří také sám Leoš Mareš.

Unikátní prostor restaurace Elements je možné využít nejen pro klasické večírky a společenské události, ale také je možné si ji pronajmout jako místo pro uspořádání jednání, prezentace či představení Vašich produktů a úspěchů. Náš team se postará o to, aby Vaši hosté odcházeli ohromeni.

 

Základní parametry a kapacity restaurace Elements

 

Denní světlo plocha restaurace divadelní uspořádání banquet (ve stoje) cabaret (stoly pro 8 osob) recepce (stoly pro 10 osob)
ANO 208 m2 60 osob 110 osob 48 osob 60 osob

 

Pro více informací můžete kontaktovat s nezávaznou poptávkou obchodní oddělení hotelu The President na tel. čísle: +420 234 614 143 nebo emailem na .