Elements Restaurant Karlovy Vary

Elements Restaurant Karlovy Vary je překrásná restaurace, která se nachází na břehu přehrady s panoramatickým výhledem na okolní lesy. Menu restaurace Elements vychází z moderní evropské kuchyně, která si ponechává tu nejdůležitější charakteristiku - kvalitu servírovaných pokrmů a pestrost výrazných chutí.

 

Hlavními "elementy" gastronomického zážitku je pak výběr chutí a jejich propojení ve zcela neočekávaný kulinářský zážitek. Naše aktuální menu naleznete vždy ZDE.

K dokonalému zážitku z pokrmů, které pro Vás naši kuchaři připravují patří bezpochyby také prostředí ve kterém si naše speciality vychutnáte. Prostor restaurace nabízí panoramatický výhled na okolní přírodu a klidnou hladinu místní přehrady.

 

Věříme, že právě dokonalá souhra všech "elementů" je klíčem k nezapomenutelnému gastrnomickému zážitku a proměnou tedy prošel i personál, který byl vyškolen do zcela nové úrovně. Naše obsluha je připravena zodpovědět jakoukoliv otázku a podle Vašich představ doporučit jak pokrmy, tak vhodné nápoje.

 

Elements Restaurant je místem pro setkání. Místem pro spojení. Místem poznání.